О компании

Хто ми?

Компанія «Бізнес планування» входить до Всеукраїнського Товариства Автоматизаторів Бізнесу (ТАБ) і займається автоматизацією бізнесу на програмних продуктах сімейства BAS в Херсоні. Одна з основних завдань компанії «Бізнес планування» - адаптація, впровадження та супровід продуктів BAS для ведення обліку на підприємствах в Херсоні та Херсонській області.

При цьому фірма «Бізнес планування» не обмежується тільки продажами, а пропонує повний перелік послуг з автоматизації обліку для підприємств Херсона та Херсонської області на платформі «BAS». Тим самим забезпечуючи своїх клієнтів якісним супроводом і обслуговуванням придбаних програмних продуктів. Клієнти можуть купити типові конфігурації продуктів BAS і за допомогою наших кваліфікованих фахівців доопрацювати програми для ведення обліку, відповідно до специфіки своєї організації.Що ми робимо?


Завдання нашої компанії

Програмне забезпечення, кваліфікація фахівців компанії використовуються для створення надійних автоматизованих систем обліку та управління в бізнесі, що забезпечують легкий доступ до інформації в будь-якому місці, в будь-який час ...

Трішки історії

Компанія "Бізнес-планування" організована в 2010р. З початку роботи нашими клієнтами є понад 450 підприємств, проведено понад 30 великих успішних впроваджень.На обслуговуванні сьогоді день знаходяться підприємства з різними видами діяльності, такими як виробництво сільгосппродукції, машинобудування, виробництво продуктів харчування , роздрібні мережі, оптові торгові підприємства, фітнес клуби і салони краси та інші.


Наші навички

Наші клієнти підприємства різних видів діяльності
загрузка карты...