+38 (067) 401 24 13

Відгуки

Державне підприємство «Дослідне господарство «Асканійське»
Державне підприємство «Дослідне господарство «Асканійське» – Сфера діяльності: вирощування зернових/технічних культур та вирощування/реалізація продукції тваринництва. На базі конфігурації “1С: Підприємство 8 Бухгалтерія сільхозпідприємства” нашою командою були автоматизовані процеси: фінансового, управлінського і податкового обліку, управління виробництва, продажами, логістикою, транспортом, (SFM, WMS, TMS), а також реалізовано формування галузевої звітності. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до настройки, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.
Фермерське господарство
Фермерське господарство "Аделаїда" – Сфера діяльності: сільське господарство, рослинництво. На базі конфігурації “BAS AGRO Бухгалтерія сільхозпідприємства” нашою командою були автоматизовані процеси: фінансового, управлінського і податкового обліку, управління виробництва, продажами, логістикою, транспортом, (SFM, WMS, TMS), а також реалізовано формування галузевої звітності. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до настройки, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.
ТОВ НВП Херсонський машинобудівний завод
ТОВ НВП Херсонський машинобудівний завод – Сфера діяльності: виробництво складної сільськогосподарської техніки (самохідних зернозбиральних комбайнів, жаток для збирання кукурудзи та соняшнику). На базі конфігурації “1С: Підприємство 8 Управління виробничим підприємством для України” нашою командою були автоматизовані процеси: управління персоналом і кадровий облік (HRM), закупівлі (постачання) і взаємовідносин з постачальниками, виробництва, надання послуг, продажів, логістики, транспорту (SFM , WMS, TMS), сервісу і маркетингу. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до настройки, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.
ТОВ
ТОВ "Завод крупних електричних машин" – Сфера діяльності: виробництво електродвигунів з повним технологічним циклом механічної обробки великогабаритних деталей. На базі конфігурації “1С: Підприємство 8 Управління виробничим підприємством для України” нашою командою були автоматизовані процеси: виробництва, складання технічної документації, ведення бухгалтерського та податкового обліку, розрахунок заробітньої плати. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до налаштування, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.
ТОВ
ТОВ "Автотех Україна" – Сфера діяльності: офіційний дистриб’ютор провідних виробників мастильних матеріалів з каталогом в 1 500 000 товарів. На базі конфігурацій “BAS Бухгалтерія. ПРОФ “та” BAS Управління торгівлею запчастинами “нашою командою були автоматизовані процеси: фінансовий, податковий та управлінський облік, моніторинг показників, управління персоналом і кадровий облік (HRM), закупівлі (постачання) і управління відносинами з постачальниками, управління продажами, логістикою і транспортом (SFM, WMS, TMS), продажу (збут), сервіс і маркетинг. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до настройки, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.
Акумуляторний завод «SADA»
Акумуляторний завод «SADA» – Сфера діяльності: виробник акумуляторів з власної спеціалізованої торгово-сервісну мережею. На базі конфігурації “1С: Підприємство 8 Управління торгівельнім підпріємством для України” нашою командою були автоматизовані процеси: управління персоналом і кадровий облік (HRM), закупівлі (постачання) і взаємини з постачальниками, виробництва, надання послуг, продажів, логістики, транспорту (SFM , WMS, TMS), сервісу і маркетингу. Виконано всі етапи впровадження програмного продукту “під ключ”: від підбору, доставки і установки програмного забезпечення до настройки, технічної реалізації під специфіку виробництва та індивідуального навчання персоналу в офісі замовника.