+38 (067) 401 24 13

BAS Роздрібна торгівля

BAS Роздрібна торгівля розроблена з метою автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок, що працюють самостійно або в складі торгово-роздрібної мережі. Можливості системи спрощують ведення обліку товарних запасів на складах магазинів та грошових коштів в касах магазинів. Рішення адаптовано для використання в якості робочого місця касира. BAS Роздрібна торгівля легко поєднується з іншими рішеннями, для побудови комплексної системи вирішення завдань торгових точок.

BAS Роздрібна торгівля
BAS Роздрібна торгівля

Рішення BAS Роздрібна торгівля “- багатофункціональний фронт-офіс для мереж і окремих торгових точок. Для магазинів з великою кількістю робочих місць, система активно використовується, як касова програма. За допомогою програмного продукту зручно проводити реєстрацію операцій з товарами в розрізі товарних груп, торгових точок , складів і аналізувати інформацію про рух товарів.

У можливості системи BAS Роздрібна торгівля входить:

 1. Облік руху товарів.
 2. Аналіз продажів та замовлення постачальнику.
 3. Контроль поставок від постачальників під замовлення.
 4. Призначення роздрібних цін.
 5. Продаж в роздріб.
 6. Управління знижками.
 7. Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції.
 8. Управління персоналом магазину.
 9. Аналіз діяльності підприємства.
 10. Робота з торговим обладнанням.
 11. Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ).
 12. Обмін даними з програмою “BAS Управління торгівлею”.
 13. Обмін даними з “BAS Бухгалтерія”.
 14. Інтерфейс.
 15. Робота в режимі тонкого клієнта та веб-клієнта.

Як ми проводимо настройку BAS Роздрібна торгівля для вашого підприємства:

 • Розробка функціоналу. На цьому етапі наші фахівці визначають потреби підприємства і формують функціонал системи, максимально відповідний бізнес-процесам вашого підприємства.
 • Впровадження BAS Роздрібна торгівля. Згідно із затвердженим функціоналом системи ми складаємо графік реалізації проекту, проводимо впровадження та тестування системи, узгоджуємо запуск системи і передачу її під управління фахівців з боку замовника.
 • Супровід системи. Ми забезпечуємо підтримку клієнтів, після впровадження системи BAS Роздрібна торгівля, на умовах абонентської плати. Наші фахівці забезпечать весь необхідний комплекс послуг, щоб робота програми була максимально ефективною.

Залишилися питання? Телефонуйте нам за телефоном: +38 (067) 401-24-13

З вартістю всіх доступних програмних продуктів, ви можете ознайомитися за посиланням.

У можливості системи BAS Роздрібна торгівля входить:

 1. Облік руху товарів
  • замовлення постачальнику,
  • замовлення на переміщення,
  • надходження від постачальника,
  • реалізація в роздріб і дрібним оптом,
  • переміщення товарів між магазинами,
  • переміщення між складами одного магазину,
  • інвентаризація,
  • оприбуткування,
  • списання,
  • передача між організаціями (юридичними особами).
 2. Аналіз продажів та замовлення постачальнику. Аналіз продажів здійснюється у зазначених користувачем аналітичних розрізах. Складський облік товарних залишків ведеться як у розрізі товарних позицій, так і в розрізі характеристик товарів. На основі аналізу продажів і поточних залишків товарів у магазині користувач може створити замовлення постачальнику, спланувати дату надходження товарів і оплату поставки.
 3. Контроль поставок від постачальників під замовлення. Надходження товарів у програмі “BAS Роздрібна торгівля” оформлюється вручну на основі накладної постачальника або на підставі замовлення постачальнику. В останньому випадку користувачеві надається звіт з ретельності постачальника, в якому для кожного постачальника виводиться інформація про розбіжності при поставці товарів або несвоєчасність надходження товарів.
 4. Призначення роздрібних цін.У програмі BAS Роздрібна торгівля підтримуються різні способи управління роздрібними цінами в торговельній мережі. Центральний офіс мережі може встановлювати роздрібні ціни для всієї мережі в цілому, для груп магазинів або кожного магазину окремо. На окремі групи номенклатури роздрібні ціни можуть також призначатися менеджером магазина.
 5. Продаж в роздріб. BAS Роздрібна торгівля надає користувачеві інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робочого місця касира (РМК) для оформлення роздрібних продажів. Інтерфейс РМК адаптовано для використання на дисплеях невеликого розміру і для роботи з програмованою клавіатурою. Інтерфейс РМК дозволяє налаштувати тільки потрібні касирові операції і обмежити його можливості.
 6. Управління знижками
  • кількості товарів в чеку,
  • суми чека,
  • часу придбання,
  • виду дисконтної карти покупця,
  • особистих даних покупця,
  • відсотка від суми товарного рядка,
  • подарунок при купівлі набору товарів (“купи-отримай”).
 7. Реєстрація руху товарів у розрізі аналітик господарської операції. BAS Роздрібна торгівля дозволяє проводити аналіз будь-яких складських операцій. Реєстрація повернень від покупця і повернення постачальнику, списання товару можуть проводитися із зазначенням причини оформлюваних операцій. Звіт за господарськими операціями надає користувачеві детальну інформацію про розміри і причини втрат у результаті окремих торгових операцій.
 8. Управління персоналом магазину. У програмі BAS Роздрібна торгівля підтримується планування і реєстрація фактичного робочого часу співробітників магазину, а також оформлення продажів із зазначенням продавця, що обслуговує покупця. Це дозволяє контролювати працівників і застосовувати прозору систему мотивації продавців.
 9. Аналіз діяльності підприємства. У програмі “BAS Роздрібна торгівля” формуються аналітичні звіти з різним рівнем групування і детальними розшифровками за всіма видами операцій. Представлені абсолютні значення показників за період, середні значення, динаміка показників з плином часу і відносні показники ефективності торгових операцій. Особливу увагу приділено аналізу продажів, як у розрізі товарних груп, так і груп покупців, оцінки ефективності застосовуваних знижок, розпродажів.
 10. Робота з торговим обладнанням. BAS Роздрібна торгівля дозволяє працювати з фіскальними реєстраторами, надаючи відповідно до законодавства всі необхідні звіти з касової зміни. Користувачеві надається можливість налаштування шаблонів для друку чеків на підключених стрічкових принтерах. Надається можливість приймати оплату за банківськими платіжними картками за допомогою еквайрингового терміналу. Підтримується робота і з іншими видами обладнання, які використовуються в роздрібній торгівлі: дисплеями покупців, зчитувачами магнітних карт, а також обладнанням для підтримки технології штрих-кодування (сканери штрих-кодів, термінали збору даних, принтери штрих-кодів і ваги з можливістю друку етикеток).
 11. Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ). У програмі BAS Роздрібна торгівля реалізовано обмін даними між інформаційними базами на двох рівнях: обмін між магазинами і обмін з кожним робочим місцем. Розподілена між магазинами інформаційна база дозволяє встановити надійний обмін даними між магазинами, не залежний від якості каналу зв’язку між магазинами. Розподілена між робочими місцями ІБ надає користувачеві оптимізований за обсягом даних обмін між сервером магазина і касової лінійкою. Віддалене адміністрування дозволяє централізовано створювати і змінювати список користувачів, обмежуючи, у разі потреби, передачу відомостей в магазини.
 12. Обмін даними з програмою. BAS Роздрібна торгівля підтримує двосторонній обмін даними з “BAS Управління торгівлею”, на рівні документів та довідкової інформації.
 13. Обмін даними з “BAS Бухгалтерія”. BAS Роздрібна торгівля підтримує односторонній обмін даними з програмою “BAS Бухгалтерія” на рівні документів та довідкової інформації. Система забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі. З інформаційної бази “BAS Роздрібна торгівля” переносяться документи руху товарів і грошових коштів та інформація, що уточнює довідкові дані.
 14. Інтерфейс
  • великий шрифт,
  • збільшений робочий простір,
  • зручне робоче місце касира (РМК),
  • зручна система навігації: панель інструментів, панель відкритих вікон, меню розділів,
  • доступ до повнотекстового пошуку, “Вибраного”, меню функцій та історії з будь-якого вікна,
  • зручний пошук в списках, управління пошуком,
  • можливість додати в “Вибране” як об’єкти (документи, елементи довідників та інші), так і команди.
 15. Робота в режимі тонкого клієнта та веб-клієнта. BAS Роздрібна торгівля може використовуватися в режимі тонкого клієнта або web-клієнта на всіх робочих місцях.
BAS Роздрібна торгівля розроблена з метою автоматизації бізнес-процесів роздрібних торгових точок, що працюють самостійно або в складі торгово-роздрібної мережі. Можливості системи спрощують ведення обліку товарних запасів на складах магазинів та грошових коштів в касах магазинів. Рішення адаптовано для використання в якості робочого місця касира.
Програмний продукт Вартість, грн.
1 BAS Роздрібна торгівля 8 400
2 BAS Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 4 200
3 BAS Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 14 400
4 BAS Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць 27 000
5 BAS Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 51 600